asistent předsedy představenstva

Nejstarší česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia, a.s., s mnohaletou tradicí a širokou škálou aktivit, pořádající mimo jiné jeden z největších a nejúspěšnějších hudebních festivalů v ČR – Masters of Rock a International Jazz Festival Praha, provozovatel rockového klubu Masters of Rock Café a jazzového klubu Reduta

vzhledem k plánovanému rozšíření svých aktivit vypisuje výběrové řízení na pozici

Asistent předsedy představenstva
pro Jazz Club Reduta

Požadujeme:
- VŠ ekonomického směru, managerské schopnosti
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- komunikační a organizační schopnosti
- spolehlivost, pečlivost, loajalitu
- logické, analytické myšlení
- důraz na výkon a výsledek
- základní znalost personální agendy
- praxe v personální oblasti výhodou, nikoliv podmínkou
- prokazatelné úspěchy z předchozích pracovišť, dobré reference
- znalost práce na PC, MS Office – Word, Excel, Outlook

Náplň práce:
- denní řešení operativních úkolů
- běžná administrativa, vedení pošty, korespondence
- zajišťování a koordinace schůzek
- podílení se na formulování personální politiky společnosti
- aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na požadovaná pracovní místa
- komunikace s personálními agenturami a úřady práce
- vedení personální administrativy
- spolupráce na výběrových řízeních, vyhodnocování pohovorů

Nabízíme:

- příležitost k seberealizaci, profesní a osobní růst
- nadstandardní platové ohodnocení při 100% splnění úkolů a povinností
- motivující, perspektivní a stálé zaměstnání
- zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí

Pokud nebudete do 14 dní ode dne doručení Vašeho CV kontaktováni znamená to, že jste nebyli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.
Kontakt: provoz@redutajazzclub.c
Vytvořeno: 6. 5. 2015, 21:28

Pragokoncert Bohemia a.s.

U Bulhara 111/3
11000 Praha
224930609
Obor
Administrativa
Plat
od 20.000,-
Lokalita
Praha
Kontaktní osoba
Mgr. Růžena Brabcová

Telefon
224930609