Asistent obchodního oddělení ve Francii

E-shop Spartoo se sídlem ve Francii v Grenoblu hledá vhodného kandidáta či kandidátku na pozici asistentka obchodního oddělení ve Francii pro český trh. Hledáme do našeho týmu loajální spolupracovníky s elánem a s touhou učit se nové věci a předávat své znalosti ostatním.

Náplň práce:

- zpracování údajů o prodeji v interním systému

- příprava podkladů pro účetní oddělení

- zpracovávání pravidelných reportů

- občasné vyřizování telefonických zákaznických požadavků

- překlady a tlumočení (francouzština – čeština)

- administrativní úkoly

Požadujeme:

- SŠ vzdělání

- Perfektní znalost francouzštiny a dobrou znalost angličtiny

- Dobrou znalost MS Office, zejména Excelu

- Pečlivý, zodpovědný přístup

- Zkušenost na obdobné pozici je velkou výhodou

NABÍZÍME:

- Práce v mezinárodní společnosti v atraktivním prostředí města Grenoble, ve Francii

- Pracovní doba 35h/týdně

- Zaměstnanecké výhody

Kdo je Spartoo.cz?

Spartoo, jednička v e-commerce, nabízí v internetovém prodeji dámskou, pánskou a dětskou obuv, a více než 700 módních značek. Na českém trhu působí od května 2013 a náš český tým hledá kandidáta, kterého svět plný módy, obuvi zajímá.

CV společně s motivačním dopisem ve francouzském jazyce zašlete prosím na tento e-mail: jobachat@spartoo.com. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. V případě, že se Vám do 14ti dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti.
Vytvořeno: 13. 2. 2015, 16:58

Spartoo

Henri Barbusse 16
38100 Grenoble
228882285
www.spartoo.cz
Obor
Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Praha
Kontaktní osoba
Helena Veselá

Telefon
228882285