Asistent obchodního oddělení s AJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost JIRI MODELS a.s. Nakladatelství s 25-ti letou historií, vyrábějící knihy, omalovánky, zábavné a naučné aktivity, hračky a další výrobky pro děti v licenčních motivech Walt Disney, Krteček, Hello Kitty, Šmoulové a mnoho dalších.

Náplň práce:
Zajištění administrativní podpory obchodního oddělení, což zahrnuje:
- zpracování došlých objednávek a jejich zadání do firemního informačního systému,
- zajištění logistiky prodejních objednávek, zabezpečení dopravy a zodpovědnost za včasné a bezpečné dodání zboží,
- vyřizování reklamací,
- uzavírání smluv se zákazníky,
- příprava zákaznických ceníků,
- příprava podkladů pro fakturaci,
- aktivní spolupráce s přidělenými klienty,
- podpora při realizaci obchodních kampaní,
- vyhledávání a navazování spolupráce s novými potenciálními klienty,
- účast na veletrzích v ČR i v zahraničí,
- zabezpečení dalších činností pro podporu ostatních oddělení společnosti.

Požadujeme:
- Minimálně středoškolské vzdělání,
- samostatnost, svědomitost a pečlivost,
- výborné organizační schopnosti a logické uvažování,
- zkušenosti s prodejem, prokazatelné prodejní dovednosti,
- výborné písemné i slovní vyjadřovací dovednosti,
- nutná aktivní znalost AJ, NJ výhodou,
- řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
- Zajímavou a různorodou práci,
- účast na školeních prodejních dovedností,
- stravenky.

Místo práce: Písek

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 2. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 15. 1. 2015, 12:01

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Písek