Asistent manažera kvality s AJ nebo NJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní společnost STI Česko s.r.o., zabývající se výrobou stojanů z papíru a lepenky.
Podrobnější informace naleznete na stránkách www.sti-group.com

Náplň práce:
- Kontinuální rozvoj systému managementu kvality
- Zajišťování a optimalizace kontroly kvality
- Realizace strategie nulové chybovosti
- Podpora při zpracovávání reklamací
- Podpora při interní/externích a zákaznických/dodavatelských auditech
- Zpracovávání dat (statistické metody)
- Průběžné školení a vzdělávání zaměstnanců ve výrobě
- Správa dokumentace
- Zodpovědnost za zlepšovací projekty

Požadujeme:
- Dokončené technické vzdělání
- Minimální 3 letá praxe v oboru kvality výrobního závodu
- Znalost metod kvality (např. FMEA, PPAP, SPC, 8D-Report, auditování apod.)
- Pragmatický a systematický způsob práce
- Dobré znalosti práce na počítači (aplikace Microsoft Office)
- Analytické schopnosti, samostatná a strukturované práce, schopnost prosadit se
- Komunikační schopnosti, týmová orientace
- Jazykové znalosti Aj nebo Nj slovem i písmem

Nabízíme:
Zajímavé úkoly s možností dalšího rozvoje, odpovídající ohodnocení.

Místo práce: Rumburk

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hana.houfova@sti-group.com
Vytvořeno: 31. 10. 2014, 10:20

Obor
Administrativa
Plat
dohodou
Lokalita
Děčín