Asistent manažer/ka restaurace, fast food

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SUBWAY® - mezinárodní řetězec restaurací typu fast food se zaměřením na zdravější životní styl.

Náplň práce:
Hlavní úlohou je zajištění vysoké úrovně služeb, zajištění spokojenosti zákazníků a vysoké kvality jídel. Jako asistent manažer/ka poskytujete podporu a motivaci celému týmu pracovníků, podílíte se na vedení restaurace a spolu s manažerem provozu jste zodpovědni za finanční výsledky a za úspěch při řízení provozu. Jste zodpovědni za podporu a dodržování směrnic společnosti a za zavádění nových efektivních systémů. Vaší náplní práce je zejména podpora managementu při budování a rozvoji úspěšných týmů restaurací.
Pracovní náplň zahrnuje především:
• řízení provozu – správa zásob a inventury, objednávky zboží, údržba restaurace a čistota, řízení provozu k řádnému plnění úklidových rozvrhů
• řízení lidí – nábory, motivace, pracovní hodnocení a školení zaměstnanců podle směrnic společnosti, koordinace a plánování směn podle potřeb provozu
• řízení směn – vykonává dozor nad zaměstnanci tak, aby byly dodržovány normy zákaznických služeb, čistoty, přípravy pokrmů, bezpečnosti potravin
• podílí se na výsledku a na dosažení prodejního cíle
• podílí se na řízení marketingových projektů
• zodpovídá za dosažení cíle při snižování nákladů
• schopnost samostatného myšlení a řešení problémů
• schopnost vedení příkladem
• zajišťuje prvotřídní zákaznický servis
• schopnost plně zastoupit manažera provozu na směně
• poskytuje vedení a příklad v týmové spolupráci

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání, popř. výuční list
• zkušenosti s vedením restaurace po dobu min. 12 měsíců na pozici asistent manažer nebo vedoucí směn
• dobré komunikační dovednosti
• vysoké pracovní nasazení
• časová flexibilita, ochota pracovat večery, víkendy, svátky
• osobní motivace a orientace na výsledek

Nabízíme:
• řádně zaškolení pod dohledem zkušeného týmu
• zaměstnanecká strava
• postupné zvyšování platu
• ohodnocení práce na základě dosažených výsledků
• kariérní postup: multiunit organizace s růstovým potenciálem
• DPP, po zaškolení HPP
• 18000 Kč + postupné zvyšování platu + bonusy

Místo práce: Středočeský kraj / Praha

Termín nástupu: březen 2014

V případě, že vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 4. 3. 2014, 14:23

Obor
Pohostinství
Plat
dohodou
Lokalita
Středočeský kraj