Asistent/ka výrobního oddělení

Popis nabízené pracovní pozice:

Náplň práce:
administrativa spojená s vedením výrobního oddělení

Požadujeme:
vzdělání min. středoškolské s maturitou; praxi v administrativě min. 1 rok; základní znalost účetního systému POHODA; objednávky; fakturace; protokolování zakázek; řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:
ubytování přímo v areálu společnosti; příspěvek na ubytování; výkonnostní odměny

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zivotopisy@renosteel.cz;
- telefonicky na čísle 770 149 417 - paní Eva Žůrková

Požadavky:
Práce s PC - jiné - - základní znalost účetního systému POHODA, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nabízíme:
Ubytování (- příspěvek na ubytování + možnost ubytování přímo v areálu společnosti), - výkonnostní odměny

Nástup od: 1. srpen 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 08:23

RenoSteel s.r.o.

Kojetín

+420 770 149 417
Obor
Administrativa
Plat
17 000 - 20 000 Kč
Lokalita
Přerov

Kontaktní osoba
Eva Žůrková

Další inzeráty s nálepkami:
PCx 264