ASISTENT/-KA OBCHODU pro prodej jednoúčelových strojů s aktivní AJ

Popis nabízené pracovní pozice:

ASISTENT OBCHODU PRO PRODEJ JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ S AKTIVNÍ AJ ve strojírenské firmě
- Nástup dohodou, pracoviště Divec u Hradce Králové, pružná pracovní doba.
- Náplň práce: Jedná se o realizaci obchodu s jednoúčelovými stroji pro strojírenství, vyhledávání a oslovování nových zákazníků, tvorba nabídek. Podílení se na organizaci návštěv in/out, služebních cest, veletrhů, osobní jednání se zákazníky.
- Nabízíme: práci v rozvíjející se české firmě, přátelský kolektiv, slušné jednání, možnost učit se novým věcem.
- Životopisy zasílejte na e-mail: jobs@svmetal.cz
- Informace o firmě naleznete na našich internetových stránkách: www.svmetal.cz

Požadavky:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Angličtina (aktivní) - slovem i písmem

Požadované vzdělání:
Střední odborné (vyučen), Strojírenství a strojírenská výroba

Nástup od: 7. srpen 2017.
Vytvořeno: 13. 7. 2017, 20:14

SV metal spol. s r.o.

Divec - Divec 99
500 03
+420 495 433 189
Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
20 000 Kč
Lokalita
Hradec Králové

Kontaktní osoba
Veronika Antalová