Asistent/ka obchodního ředitele s RJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost ALVEL, a.s., která vychází z tradice dvou významných firem v oblasti jaderné energetiky a energetiky vůbec. První z nich je česká společnost ALTA, a.s., která je jednou z nejvýznamnějších českých výrobně inženýringových společností působících na teritoriu střední a východní Evropy. Druhou je výrobce jaderného paliva a významná ruská engineeringová firma TVEL.

Náplň práce:
- Vedení agendy svěřených obchodních případů
- Obchodní činnost (komunikace se zákazníky zejména pro oblast EU a RF)
- Příprava nabídek a smluv pro odběratele
- Zajišťování ubytování a letenek
- Zpracování podkladů pro knihu jízd
- Zajišťování odborných překladů
- Aktivní podpora při přípravě prezentací, dokumentů, excelových tabulek
- Samostatné řešení přidělených operativních úkolů
- Zajišťování vstupů na JE a vedení evidence zdravotních prohlídek pracovníků pracujících na zakázkách ALVEL

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- zdravotní způsobilost radiačního pracovníka
- Ruský jazyk slovem i písmem - PODMÍNKOU
- Anglický jazyk slovem i písmem
- Německý jazyk výhodou
- Základní znalost účetnictví vítána
- Reprezentativní vystupování
- Výborné komunikační dovednosti a organizační schopnosti
- Loajalita, spolehlivost, pečlivost, důslednost a aktivní přístup
- Schopnost zvládat stresové situace
- Časová flexibilita

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Benefity: 25 dnů dovolené, 4 sick days
- Příjemný pracovní kolektiv

Místo práce: Temelín

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 14. 1. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 14. 12. 2015, 11:01

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jihočeský kraj