Asistent/ka design and marketing – znalost AJ

EUROPAPIER – BOHEMIA, spol. s r.o. je součástí Europapier Group která zahrnuje:
více než 750 zaměstnanců dosahujících ročně objemu prodeje převyšujícího 450.000 tun, sortiment z více než 5.000 výrobků, vůdčí pozici na trzích, pobočky ve 13 evropských zemích.

Náplň práce:
Vaší náplní bude asistentská činnost, ale i administrativní podpora prodejního oddělení – vzorkovna, příprava podkladů a prezentací (tisková média, web), komunikace s dodavateli (grafická studia, dárkové předměty atd.).

Požadujeme:
Minimálně SŠ vzdělání, anglický jazyk na velmi dobré úrovni, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office), analytické myšlení, kreativita, vysoká míra loajality a morálních zásad, schopnost rychle se učit, samostatnost, ale i smysl pro týmovou spolupráci, zkušenosti z práce v marketingu výhodou.
Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
Společnost nabízí odpovídající finanční ohodnocení, zajímavé zaměstnání v perspektivní společnosti, práci v mladém kolektivu, příspěvek na penzijní připojištění a jiné další benefity.

Omlouváme se, ale na přijaté životopisy v 1. kole výběrového řízení odpovíme pouze vybraným uchazečům z důvodu velkého množství žadatelů. Děkujeme za pochopení.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 31. 1. 2014, 09:24

Obor
Marketing, reklama, média, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Praha