Asistent / asistentka realitní kanceláře

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je realitní a investiční společnost MIG soustředěná na Jihomoravský kraj. Profiluje se zejména jako prodejce developerských projektů svých významných klientů, zajišťuje však i prodej a pronájem všech typů nemovitostí. MIG rozvíjí i vlastní developerské projekty. Samozřejmostí její činnosti jsou právní jistoty klientů a komplexní servis, které poskytuje díky šestnáctileté praxi. V následujícím roce uvolní do prodeje novostavby v hodnotě přes 500 mil. Kč.

Náplň práce:
• komunikace s klienty, dodavateli, úřady
• administrativní podpora celé kanceláře včetně vedení společnosti a realitních makléřů
• zajištění chodu kanceláře po provozní stránce
• vyřizování pochůzek
• porovnávání cen a služeb dodavatelů/partnerů/ konkurence
• zpracovávání dat, příprava dokumentace
• práce v interním realitním softwaru společnosti - příprava, prezentace a aktualizace nabídek

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• komunikativní znalost AJ (nebo NJ)
• předchozí zkušenosti z oblasti administrativy
• velmi dobrá znalost práce na PC
• organizační a komunikativní dovednosti
• příjemné a reprezentativní vystupování, aktivní přístup
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a schopnost týmové práce
• ŘP „B“

Nabízíme:
• všestranná práce v dynamické společnosti
• pracoviště v reprezentativním prostředí
• možnost osobního a profesního růstu
• služební telefon, stravenky

Místo práce: IBC, Příkop 843/4, 602 00 Brno

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 5. 4. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 5. 3. 2018, 14:22

Obor
Administrativa, Stavebnictví­
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj