Android developer

Pro naši firmu hledáme Android vývojáře, který už má zkušenosti s vývojem aplikací. Zabýváme se nejrůznějšími aplikacemi, malými i velkými, ale vždy si dáváme záležet na jejich kvalitě. Není problém rovněž najít aplikaci s ohledem na vaše zkušenosti. Více informací na webu tangosw.cz sekce Kariéra. Je zde možnost i externí spolupráce.

Náplň práce
- tvorba aplikací pro platformu Android
- vývoj mobilní i tabletové verze aplikace
- spolupráce na vytvoření API pro komunikaci se serverem

Požadujeme
- SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
- zkušenosti s vývojem pro platformu Android
- znalost vhodných postupů pro tvorbu aplikací pro mobilní telefony a tablety
- invenci, pečlivost a flexibilitu

Nabízíme
- práci na zajímavých projektech
- získávání cenných zkušeností a praxe
- ohodnocení podle zadaných úkolů nebo podle dohody
Vytvořeno: 3. 11. 2013, 22:03

TANGO Software s.r.o.

Gagarinova 25
36001 Karlovy Vary
777826461
tangosw.cz
Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Praha
Kontaktní osoba
Michal Havryluk

Telefon
777826461