Analytik, statistik

Mezinárodní společnost a online obchod Spartoo.cz hledá vhodného uchazeče na pozici Analytik/statistik. Hledáme kandidáta, který se dobře orientuje ve světě internetu, nových informačních technologií a chce se stát součástí mladého, dynamického týmu.Náplní práce je zpracovávání dat a analytická podpora, vytváření analýz klientských dat, zpracovávání dotazníků a spotřebitelských studií.Požadujeme vysokoškolské vzdělání matematického, ekonomického či statistického zaměření. Požadujeme znalost modelů: ARMA, ARCH/GARCH, Logit/Probit, ACP/AFC, znalost databází: SAS, SPSS a jazyka SQL.

Podmínkou je také plynná znalost francouzského jazyka, skvělá znalost PC a internetu. Očekáváme komunikativnost a týmovou spolupráci.


NABÍZÍME:

- Práce v mezinárodní společnosti v atraktivním prostředí města Grenoble, ve Francii

- Pracovní doba 35h/týdně

- Zaměstnanecké výhodyKdo je Spartoo? Online obchod s trendy obuví a oblečením a s módními doplňky.CV společně s motivačním dopisem ve francouzském jazyce zašlete prosím na tento e-mail: jobetude@spartoo.com. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. V případě, že se Vám do 14ti dnů od zaslání Vašeho CV nevyjádříme, považujte toto prosím za zamítnutí Vaší žádosti.
Vytvořeno: 15. 5. 2015, 15:34

Spartoo

Henri Barbusse 16
38100 Grenoble
228882285
www.spartoo.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Marketing, reklama, média, Věda a výzkum  
Plat
dohodou  
Lokalita
Praha  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Helena Veselá  
e-mail
 
Telefon
228882285  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás