Analytik projektového týmu mezinárodní spediční firmy

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je mezinárodní spediční společnost Lagermax spedice a logistika s.r.o. poskytující komplexní logistické služby v rámci koncernu Lagermax Group.

Náplň práce:
- Zajišťování mezinárodní podpory pro klíčový firemní SW v rámci koncernu.
- Spolupráce na projektech v oblasti optimalizace logistických procesů.
- Analýza, vyhodnocení a vývoj nových řešení v oblasti logistiky, financí a datových přenosů.
- Práce s daty – datové analýzy všeho druhu (databáze Oracle, Excel) a datové konverze (tvorba interface pomocí nejmodernějších datových konvertorů).
- Integrace nových zákazníků a partnerů do systému – kontrola, rozvoj, školení, nasazení mobilních aplikací.
- Komunikace s dodavatelem SW, pracovníky aplikační podpory, interními klienty.
- Tvorba a vývoj algoritmů ve firemním SW pro optimalizaci provozních činností (logistika, přeprava, doklady, scanování).

Požadujeme:
- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání z oblasti IT či logistiky popř. student posledního ročníků VŠ s odpovídajícím zaměřením.
- Schopnost a ochota učit se a nabyté zkušenosti předávat dále.
- Analytické myšlení, schopnosti komunikace a týmové spolupráce.
- Dobrá znalost SQL (Oracle a MySQL), fungování databází, datových struktur a produktů MS Office.
- Dobrá znalost německého jazyka, angličtina na komunikativní úrovni.
- Základní znalost Linuxu, Javy a Visual basicu, znalost JSON, PL/SQL výhodou.
- Flexibilita, samostatnost, rozhodnost a odpovědnost, odolnost vůči stresu.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
- Možnost pracovat na zajímavých projektech v rámci celoevropské sítě naší firmy.
- Práce s nejnovějšími technologiemi (scannery, datové konvertory, …).
- Osobní přístup pro adaptaci ve firmě i pro další profesní rozvoj.
- Finanční ohodnocení dle zkušeností a pracovních výsledků.
- Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, firemní team-buildingové akce, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sick-days…).
- Práci v mladém kolektivu, ve velmi přátelské a neformální atmosféře.
- Možnost účastnit se školení, konferencí, firemních lekcí angličtiny/němčiny.
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby – možnost i na částečný úvazek.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ales.krejci@lagermax.cz

Platnost inzerátu končí 18.5.2016 Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 18. 4. 2016, 16:45

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Praha