Agronom – obchodní zástupce

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je Garland distributor, s.r.o., obchodní firma s 20-ti letou tradicí.

Náplň práce:
Hledání odběratelů v oblasti ekologického zemědělství, nových obchodních partnerů v oblasti zahradních center, péče o stávající obchodní partnery a dále strategický rozvoj produktů Biocin v celé České republice.

Požadujeme:
• Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání – specializace rostlinná výroba
• Znalost AJ nebo NJ slovem i písmem výhodou
• Praxe v oboru
• Komunikativnost, flexibilita a schopnost samostatně pracovat
• Ochota cestovat
• Solidní, příjemné vystupování a jednání
• Znalost práce s PC
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• Dobrý plat odpovídající výkonu
• Seberealizaci při zodpovědné práci
• Samostatnou zajímavou práci
• Dlouhodobý pracovní poměr
• Moderní pracovní prostředí centrály
• Služební auto (i k soukromím účelům), notebook a mobilní telefon
• Práce na cestách
• Příspěvek na stravování, pravidelné očkování proti chřipce
• Zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment
• Odborná školení

Místo práce: Jičín

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 12. 12. 2013, 11:39

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jičín