Administrativní pracovník s obchodním duchem

Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi - jedná se o práci ve zprostředkování spotřebitelských úvěrů, která je obchodně-administrativního rázu. Budete se starat jak o naše stávající klienty, tak o nové klienty, kteří se nám sami ozvali a očekávají naši reakci.

Spolupráci je možné navázat jak formou práce na plný úvazek, tak i formou přivýdělku - k zaměstnání, ke studiu nebo pro maminky na MD/RD či důchodce. Formou přivýdělku je možné si měsíčně vydělat cca 5. - 10.000 Kč.

Výhodou jsou pro nás zkušenosti z finančního sektoru. Pokud tyto zkušenosti nemáte, nezoufejte! Díky našemu komplexnímu adaptačnímu programu pro nováčky, Vás naučíme vše nutné rychle a efektivně!

Pracovní náplň:
* administrativní práce v kanceláři při zpracování žádostí
* zadávání údajů do systému
* komunikace s klienty a řešení jejich požadavků
* péče o stávající klienty

Náš přátelský tým se těší na Vaše odpovědi.

Typ pracovního poměru: spolupráci zahajujeme na ŽL
Minimální požadované vzdělání: Středoškolské – maturita

Požadujeme
* orientaci na cíl a výsledky
* ŘP skup. B výhodou
* Práce na PC
* Flexibilitu
* Samostatnost, odpovědnost

Nabízíme
Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let

* Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu
* Marketingovou podporu
* Rychlé individuální zaškolení v lokalitě Vašeho bydliště
* Databázi vlastních kontaktů pro budování vlastní sítě
* Flexibilitu - možnost spolupráce i na vedlejší poměr - přivýdělek k aktuálnímu zaměstnání/podnikání

Dále v případě zájmu nabízíme:
* Zázemí plně vybavené kanceláře manažera
* Marketingovou podporu ze strany manažera i společnosti
* Finanční motivační program pro všechny
Vytvořeno: 9. 5. 2016, 11:50

Profi Credit a.s.

Klimentská 1216/46
10000 Praha
773780403
www.proficredit.cz
Obor
Administrativa, Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
až 50.000 Kč
Lokalita
Moravskoslezský kraj
Pracovní poměr
Práce na živnosťák
Kontaktní osoba
Veronika Dudková

Telefon
773780403