Account manager s AJ (IJ/FJ výhodou)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost MORAVIA PROPAG, s.r.o. – úspěšná firma, působící na trhu reklamních produktů a služeb od roku 1992.
Dnes máme zákazníky po celém světě. Reklamní produkty pro značky jako Coca-Cola, Pilsner Urquell, Gambrinus, Marlenka, Lobkowicz jsou právě z naší "dílny".
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.moraviapropag.cz.

Náplň práce:
- samostatné řešení jednotlivých zakázek a řízení obchodních projektů
- obchodní činnost se stávajícími klíčovými zákazníky, vlastní odpovědnost za obrat
- vnitrofiremní koordinace kroků s dalšími interními odděleními (nákup, logistika, sklad, grafické odd., ...)
- vlastní obchodní přínos - rozvíjení a hledání obchodních příležitostí u stávajících zákazníků, osobní obchodní jednání
- identifikace a rozvoj nových obchodních příležitostí
- stanovování vhodné obchodní strategie s cílem dosahování plánovaných obratů
- každodenní kontakt s obchodními partnery (telefonický, e-mailový, osobní), individuální přístup
- sledování vývoje, trendů, novinek, účast na vývoji nových reklamních položek

Požadujeme:
Požadovaná kvalifikace a předpoklady:
- aktivní znalost AJ na každodenní bázi (mluvená i písemná komunikace)
- předchozí praxe v obchodní oblasti nutná
- druhý jazyk - italština nebo francouzština výhodou!
- výborný všeobecný přehled

Dále:
- obchodní uvažování, tah na branku a zdravý selský rozum
- iniciativa, nasazení a vytrvalost směřující k obchodním výsledkům
- dobrou znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook)
- ochotu cestovat
- stresová odolnost

Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu zavedené firmy s 23 letou tradicí
- postup ve vlastní kariéře na manažerskou pozici
- komplexní program vzdělávání a rozvoje
- po roce týden dovolené navíc a sick days
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- další firemní výhody (sport, kultura, firemní akce, slevy, ...)
- příjemné pracovní prostředí a sympatický kolektiv
- práci, jejíž výsledky jsou skutečně ve světě vidět!

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Dohodou – možné ihned

Těšíme se na Váš životopis v českém jazyce S FOTOGRAFIÍ A STRUČNÝM MOTIVAČNÍM DOPISEM, proč Vás zajímá uplatnění na obchodní pozici.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem, fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: isimkova@moraviapropag.cz

Platnost inzerátu končí 24. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 7. 2015, 13:08

Obor
Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2579
prodejx 1389
managerx 210