Account Manager pro německy hovořící trh

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je UNiBON spol. s r.o., přední český výrobce světelných reklam, poutačů, vývěsních štítů, stojanů pro výrobky, interiérového vybavení provozoven a ostatních produktů, které slouží k podpoře prodeje výrobků.

Náplň práce:
Vyhledávání nových klientů a nových obchodních příležitostí, dohled nad zakázkou od poptávky až po převzetí produktu zákazníkem, koordinace týmu podílejícího se na zakázce, práce se stávajícími klienty.
Hledáme do svého obchodního týmu spolupracovníka se zkušenostmi P.O.P./P.O.S., design produktů, in-store design a marketing se zaměřením na německy hovořící trh.

Požadujeme:
SŠ nebo vyučení s maturitou. Profesionální vystupování, samostatnost, schopnost týmové práce a technické myšlení, očekáváme vysokou schopnost a znalosti komunikace se zákazníkem s cílem zjištění jeho potřeb, marketingové zkušenosti a znalosti, zkušenosti s BTL, odolnost vůči stresu, znalost německého jazyka slovem i písmem na pokročilé úrovni.

Nabízíme:
Zajímavou, kreativní a tvůrčí práci s progresivním hodnocením na základě výsledků. Práce na hlavní pracovní poměr nebo možnost mandátní smlouvy, možnost realizací osobních myšlenek v kontextu s dynamickými cíli společnosti, mladý, společenský kolektiv a prostředí, nadstandardní ohodnocení vázané na výkon, samostatné rozhodování s vlastní odpovědností, volná pracovní doba.

Místo práce: Slaný

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 6. 4. 2012, 22:09

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
Dohodou
Lokalita
Kladno

Další inzeráty s nálepkami:
Obchodx 2581