Account manager – obchodník B2B

Profil společnosti:
PALA, s.r.o., kancelářská a knihařská dokončovací technika.

Náplň práce:
Velkoobchodní prodej zboží v prostředí B2B (nepřímý prodej).

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Anglický jazyk – pokročilý
- PC znalosti: MS Office, MS Excel – pokročilý
- ŘP sk. B, praxe v řízení, ochota cestovat
- Výhodou znalost distribuce produktů kancelářského, případně IT
- Zkušenosti na podobné pozici
- Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
- Týmový hráč, komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Zázemí dynamické a zavedené firmy s více jak 20 letými zkušenostmi v oboru
- Práce v efektivním prostředí s dobrým týmovým duchem
- Velmi dobré mzdové ohodnocení
- Pružná pracovní doba
- Mobilní telefon a osobní automobil i k soukromým účelům
- Firemní lekce AJ

Místo práce: Morava (kancelář Brno – centrála)

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kubikova@pala.cz

Platnost inzerátu končí 7. 1. 2016. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 7. 12. 2015, 10:07

Obor
Marketing, reklama, média, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
managerx 210
obchodx 2582
prodejx 1392