Account manager – B2B – office

Profil společnosti:
PALA, s.r.o., kancelářská a knihařská dokončovací technika.

Náplň práce:
Velkoobchodní prodej zboží v prostředí B2B (nepřímý prodej).

Požadujeme:
- Minimální požadované vzdělání: vysokoškolské
- Jazykové znalosti: Anglický jazyk – pokročilý
- PC znalosti: MS Office, MS Excel – pokročilý
- Řidičský průkaz skupina B, praxe v řízení, ochota cestovat
- Znalost distribuce produktů kancelářského, případně IT sektoru výhodou
- Zkušenosti na podobné pozici

Osobnostní předpoklady:
- Týmový hráč
- Komunikační a organizační schopnosti na vysoké úrovni
- Pozitivní a tvořivé myšlení
- Schopnost vyjednávat, přizpůsobit se novým situacím
- Schopnost vytvářet a udržovat dlouhodobé obchodní vztahy
- Ochota zdokonalovat se
- Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Zázemí dynamické a zavedené firmy s více jak 20 letými zkušenostmi v oboru
- Práce v efektivním prostředí s dobrým týmovým duchem
- Motivující mzdové ohodnocení 30-60 tis. Kč s ohledem na dosažené výsledky
- Pružná pracovní doba
- Mobilní telefon a osobní automobil i k soukromým účelům
- Firemní lekce angličtiny

Místo práce: Čechy (kancelář Praha) nebo Morava (kancelář Brno – centrála)

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: kubikova@pala.cz

Platnost inzerátu končí 1. 10. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 1. 9. 2015, 09:09

Obor
Finance, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
obchodx 2575
prodejx 1387
managerx 211
B2Bx 7