Výrobní technolog

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je TENZA cast, a.s.. Společnost patří mezi přední výrobce zinkových komponent (odlitky ze zinkových slitin vyráběných technologií tlakového lití) v České republice, které své uplatnění nacházejí v automobilovém, elektrotechnickém, textilním a chladírenském průmyslu.

Náplň práce:
Technická a technologická podpora výroby – podíl na realizaci nových projektů – tvorba a správa technologických postupů – zodpovědnost za opravy forem – řešení technických problémů s dodavateli a zákazníky. Služební cesty – ano.

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru – znalost výkresové dokumentace – znalost procesu tlakového lití nebo vstřikování plastů – základní znalost konstrukce forem – ŘP sk. B – uživatelská znalost práce na PC – pokročilá znalost angličtiny.

Nabízíme:
Zázemí prosperující společnosti, firemní benefity, jazykové vzdělávání.

Místo práce: Adamov

Termín nástupu: dle dohody, možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: shallangova@tenza.cz

Vytvořeno: 2. 12. 2013, 12:06

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Blansko