Všeobecná zdravotní sestra

Fresenius Medical Care - DS, s.r.o. je dceřiná společnost mezinárodního koncernu Fresenius SE se sídlem v německém Bad Homburgu, který zaujímá přední místo mezi největšími výrobci vysoce kvalitního přístrojového a materiálového vybavení v oblasti hemodialýzy, peritoneální dialýzy, transfúzní a infúzní techniky.
Současně je významným poskytovatelem vysoce specializované lékařské péče v celosvětově nejrozsáhlejší síti dialyzačních středisek ve Spojených státech amerických, v zemích Evropy, Latinské Ameriky či pacifické oblasti.
V Evropě provozuje mnoho dialyzačních středisek, nacházejících se ve Španělsku, Portugalsku, Itálii, Francii, Velké Británii, Německu, Turecku, Maďarsku, České republice a Slovenské republice. Více informací najdete na www.fresenius.cz .

Náplň práce:
Péče o dialyzované pacienty v ambulantním provozu.

Požadujeme:
Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry dle zákona č. 96/2004 Sb. § 5, postgraduální vzdělání v oboru nefrologie, ARIP výhodou, výborné komunikační schopnosti, znalost práce s počítačem, práce ve směnném provozu.

Nabízíme:
Práci v příjemném kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity.

Místo práce: Mariánské lázně

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu sarka.malkova@fmc-ag.com.
Vytvořeno: 18. 9. 2012, 14:53

Obor
Zdravotnictví
Plat
Dohodou
Lokalita
Cheb