Vedoucí servisního oddělení

AC TECHNOLOGIES s.r.o. je společnost, která navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve spalinách, technologické systémy pro průmyslové odsávání, průmyslovou filtraci a odprášení, systémy mlžení a zkrápění a pneumatickou dopravu.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.ac-t.cz.

Náplň práce:
• Zodpovědnost za celkový chod servisního oddělení společnosti.
• Zodpovědnost za optimální využití provozu, jeho provozuschopnost a údržbu.
• Vedení týmu lidí v servisním oddělení (cca 5-10 lidí):
- plánování pracovní činnosti podřízených
- kontrola dodržování povinností podřízených vyplývajících z požadavků ERP firemního
systému
- kontrola a schvalování mzdových výkazů
- zodpovědnost za vyúčtování platebních karet a hotovostních prostředků podřízených
- kontrola a schvalování GPS záznamů služebních vozidel
- rozhodování o osobním ohodnocení podřízených
- návrh a kontrola materiálního vybavení.
• Příprava, návrh a realizace obchodního servisního plánu pro kalendářní rok.
• Příprava, návrh a realizace investičního plánu servisního oddělení.
• Přímá zodpovědnost za nastavení a dodržování procesů fungování servisního oddělení.
• Budování dlouhodobého vztahu s partnery.
• Vedení a zajištění potřebných činností pro řádnou realizaci servisních zakázek.
• Příjem a evidence servisních zakázek vč. termínového zaplánování na základě smlouvy se zákazníkem či jeho závazné objednávky v koordinaci s nadřízeným, aktivní provádění akviziční činnosti u zákazníků již získaných, spolupracujících i budoucích.
• Řešení a evidence zákaznických reklamací.
• Je zodpovědný za ekonomiku jednotlivých servisních zakázek, za řádné splnění přijatých zakázek, za plnění plánů a rozvoji servisní činnosti společnosti.
• Zajištění dodržování BOZP na staveništích.
• Technické a organizační zajištění všech činností směřujících ke splnění předmětu smlouvy a činnosti společnosti.
• Součinnost při vypracovávání cenových a ostatních nabídek zákazníkům.

Požadujeme:
• Min. SŠ technického směru výhodou / VŠ výhodou
• Praxe v oboru ideálně 5 let, technické znalosti v oblasti filtračních zařízení výhodou
• Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
• Řidičský průkaz skupiny B
• Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Power Point), technické programy výhodou (Auto Cad, MS Project...)
• Zkušenost s elektroinstalačními pracemi, Znalost problematiky BOZP
• Ochota cestovat k zákazníkům, ochota pracovat i mimo pravidelnou pracovní dobu
• Manažerský přístup, schopnost vézt malý tým, spolehlivost, loajalita, komunikativnost, důslednost, přesnost, logické a kombinační schopnosti, schopnost samostatné práce, zodpovědnost, organizační schopnosti, analytické myšlení, prezentační dovednosti
• Aktivní přístup, časová flexibilita, odpovědnost
• Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
Práce v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu, Moderní a přátelské pracovní prostředí, podílet se na implementaci vyspělých technologií v oboru, možnost seberealizace a rozvíjení znalostí v oboru, jazykový kurz AJ, týden dovolené navíc, aktivní spolupráce se zahraničními partnery, plnohodnotné vybavení kanceláře (firemní vozidlo po zaškolení, notebook, mobil, odpovídající finanční ohodnocení, pružnou pracovní dobu, systém zaškolení a další vzdělávání, nástup možný ihned (výhodou). Nástupní plat: 25 000 – 35 000 Kč dle zkušeností.

Místo práce: Vysočina, Ostravsko, Brno

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@ac-t.cz
Vytvořeno: 30. 10. 2014, 10:25

Obor
Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Vysočina

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1238
elektrox 469
servisx 350