Truhlář – obrábění z masivu

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je rodinná firma JK plus s.r.o., zabývající se výrobou schodišť od roku 1993.

Náplň práce:
Výroba a montáž dřevěných schodišť po celé ČR (i zahraničí). Jedná se převážně o samotnou výrobu, montáže řeší externí parta.

Požadujeme:
Výuční list, chuť do práce, ideálně řidičský průkaz.

Nabízíme:
Stravenky, možnost služebního auta, mobilní telefon, individuálně odměny, prémie. Práce na ŽL, IČO, výjimečně HPP.

Místo práce: Jílové u Prahy

Termín nástupu: co nejdříve

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 17. 6. 2014, 14:32

Chci více info o této pozici
Plat
dohodou
Lokalita
Praha - Západ
Pracovní poměr
Práce na živnosťák