Technolog/konstruktér se zaměřením na obaly (lehká kartonáž)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Point CZ s.r.o., jeden z nejsilnějších polygrafických podniků na českém i evropském trhu.

Náplň práce:
- návrh a příprava konstrukce obalů (papír, karton, lepenka) pro elektroniku, potraviny, léky, cukrovinky aj.
- montáže a vyřazení tiskových archů
- objednávky výsekových nástrojů
- vzorkování
- velmi úzká spolupráce s výrobou
- podpora obchodního oddělení po technické stránce

Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- kreativitu, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost
- praxe na podobné pozici
- vyučení v polygrafickém oboru výhodou
- řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
- práci na HPP ve stabilní české firmě
- práci s nově instalovanými špičkovými technologiemi
- zaškolení na náklady firmy
- zajímavé motivující platové ohodnocení
- příspěvek na stravování

Místo práce: Brno

Termín nástupu: Ihned

Pokud vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím svůj životopis na emailovou adresu egrundova@jobsystem.cz
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů v něm uvedených. Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely tohoto výběrového řízení.

Platnost inzerátu končí 19.4.2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 3. 2015, 11:46

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
0
Lokalita
Jihomoravský kraj