SW Architekt/Senior Developer

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - V České republice v současné době aktivně působíme v oblasti informačních technologií a podporujeme zákazníky v automobilovém průmyslu. Zaměřujeme se taktéž na vývoj softwaru dle požadavků zákazníka. V této oblasti patří mezi naše zákazníky jak mateřská společnost, tak i ostatní zahraniční společnosti. Dodáváme rozsáhlá, individuální a integrovaná řešení všech požadavků moderního IT včetně vývoje pro všechny nejběžnější mobilní platformy a následné maintenance a supportu.
Více informací naleznete na stránkách www.hud.cz.

Náplň práce:
- Technická analýza, návrh architektury systémů
- Analýza systémů a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní
- Stanovení odhadů náročnosti realizace aplikací a systémů
- Aplikace know-how a zkušeností s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech
- Systémový návrh, vývoj a testování aplikací
- Příprava, vývoj a tvorba technologických konceptů/prototypů aplikací
- Správa a podpora aplikací
- Tvorba systémové dokumentace
- Všeobecná podpora projektů
- Consulting, prezentace řešení a služeb zákazníkům
- Implementace inovativních technologií u zákazníka
- Příprava, zaškolení a training nových programátorů/konzultantů
- Zvyšování know-how a efektivity vývojového týmu
- Podpora spolupráce v rámci H&D, zákazníků a dodavatelů

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- Anglický jazyk na úrovni B2
- Znalost technologií - .NET, ASP .NET
- Znalost vývoje v C# Znalost OOP, SOA (jako SOAP, REST, JSON, AJAX, …), relačních databází a LINQ
- Schopnost efektivního a přesného vyjadřování
- Vynikající komunikativní a prezentační dovednosti

Výhodou:
- Znalost technologií JAVA
- Znalost cloudových technologií (MS Azure)
- Znalost technologií vývoje mobilních aplikací (iOS, Android, Win 8)
- Znalost programovacích jazyků JAVA, Objective-C, C++
- Znalost ERP systémů (SAP, MS Dynamics, atd.)

Nabízíme:
- Spolupráce na mezinárodním projektu
- Zázemí stabilní společnosti se zahraniční účastí
- Získání nových zkušeností a znalostí
- Technický a jazykový rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Sick day
- Jazykové kurzy
- Bonusy za věrnost
- Poukázky pro volný čas
- aj.

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Vaše CV zasílejte na naši emailovou adresu personal@hud.cz
V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat.

V případě zaslání Vašeho životopisu naší společnosti souhlasíte se správou, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. jako správci osobních údajů. Dále souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas poskytujete na dobu 5 let za účelem získání zaměstnání pro Vaší osobu v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu.

Platnost inzerátu končí 9. 5. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 9. 4. 2015, 15:14

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Středočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
swx 26
seniorx 23
itx 405