Servisní technik zdravotnické techniky

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je EUREX MEDICA, spol. s r.o., společnost podnikající v oblasti humánní a veterinární medicíny se specializací na in vitro diagnostiku a zdravotní prostředky.

Náplň práce:
- předinstalační prověření funkčnosti, instalace, seřízení, validační a záruční a pozáruční servis
zdravotnických přístrojů a zařízení,
- zaškolování obsluhy zařízení,
- konzultační a poradenský technický servis,
- vyřizování reklamací,
- komunikace s dodavateli zařízení a náhradních dílů,
- obchodní činnost.

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru biomedicínské inženýrství,
- praxe na pozici servisního technika zdravotnických přístrojů a zařízení,
- odborná způsobilost dle Vyhlášky č. 50/78 §6,
- velmi dobrá aktivní znalost AJ,
- znalost práce na PC,
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič,
- samostatnost, flexibilita a ochota často cestovat,
- bydliště na Ostravsku.

Nabízíme:
- HPP s nástupem dle dohody,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- pracovní pomůcky, služební vozidlo, notebook, mobilní telefon,
- zaměstnanecké benefity,
- nadstandardní zázemí a komfortní pracovní prostředí ve stabilní společnosti,
- možnost vzdělávání a osobního rozvoje,
- prostor pro inovace a prosazování vlastních řešení.

Místo práce: Ostrava (sídlo společnosti) + cesty po celé ČR

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 4. 8. 2014, 12:19

Obor
Zdravotnictví
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj