Servisní technik strojů pro výrobu kabelové konfekce – znalost AJ/NJ

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost SENO spol. s r.o., působící jako výhradní distributor strojů pro výrobu kabelové konfekce a stavebních prvků pro elektroniku a elektrotechniku.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.seno.cz.

Náplň práce:
- provádění servisní činnosti na území ČR, případně i v rámci EU
- instalace nových strojů, školení obsluhy a údržby
- uživatelská podpora zákazníků
- práce v kanceláři, dílně a skladu

Požadujeme:
- vzdělání technického směru
- znalost německého a/nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni i písemně (zásadní podmínka pro přijetí)
- komunikační a organizační schopnosti
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, cílevědomost, manuální zručnost
- orientace v manuálech strojů a technických dokumentech
- ŘP sk. B nutností – ochota cestovat, flexibilní nasazení
- uživatelskou znalost MS Office
- preferujeme uchazeče s bydlištěm v regionu Příbram
- zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:
- služební automobil, notebook, telefon
- zajímavou práci ve stabilním kolektivu
- možnost dalšího profesního růstu
- vzdělávací kurzy a zahraniční školení technického zaměření
- nástupní mzda 20 000 Kč/měsíc

Místo práce: Příbram

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 12. 2. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 12. 1. 2015, 09:56

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Příbram

Další inzeráty s nálepkami:
technikax 1238
servisx 349
výrobax 637
provozx 346