Servisní technik firmy STILL ČR pro dílnu pro Škoda Auto

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je STILL spol. s r.o., předním poskytovatelem inteligentního řízení intralogistiky.

Náplň práce:
Po proškolení servis vysokozdvižných vozíků v servisní dílně ve Škoda Auto Kvasiny nebo Mladá Boleslav, 2 směnný a 3 směnný provoz.

Požadujeme:
SŠ elektrotechnického směru (nejlépe slaboproud), nebo vyučen (elektro). Praxe v oboru vítána, základní znalosti mechaniky, hydrauliky, uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet), řidičský průkaz skupiny B, C, T, bydliště v daném regionu, čistý trestní rejstřík, základní znalost Nj nebo Aj (výhodou), přesnost, spolehlivost,logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost, schopnost samostatné práce, ochota učit se, flexibilita, vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme:
Práce ve výborném pracovním kolektivu, možnost dalšího odborného růstu, dobré finanční ohodnocení, stravenky ve výši 91,-Kč,dodatková dovolená, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika.

Místo práce: Mladá Boleslav, Kvasiny

Termín nástupu:Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

PRO ODPOVĚĎ NA TUTO POZICI, PROSÍM POUŽÍVEJTE POUZE e-MAILOVOU ADRESU esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 1. 7. 2011, 16:48

JOBSYSTEM s.r.o.

Solovská 106/42
18000 Praha 8
224 814 391
www.jobsystem.cz
Více info:
Doporučte tuto práci
Chci více info o této pozici
Obor
Výroba a provoz, Auto-Moto  
Plat
dohodou  
Lokalita
Královehradecký kraj  
Pracovní poměr
Práce na HPP  
Kontaktní osoba
Eva Grundová  
e-mail
 
Telefon
224 814 391  
Šup s tím na FaceBook
Další inzeráty s nálepkami:
 

© 2009 empleo.cz O nás