Servisní a strojírenský technik v biotechnologické společnosti

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je biotechnologická společnost se sídlem Praha 6 - Ruzyně. Hlavní zaměření – vývoj, výroba a prodej vědeckých a lékařských přístrojů a souvisejícího materiálu.

Náplň práce:
Zajišťování zákaznického servisu a podpory prodávaných zařízení, účast na projektech vývoje a výroby, zajišťování chodu firemní IT včetně správy webových stránek.

Požadujeme:
Vzdělání: ukončené SŠ vzdělání v technickém oboru.
Profesionální schopnosti: znalosti praktického používání IT techniky (PC, administrace LAN, ...), střední úroveň znalostí v elektrotechnice a přístrojové technice, mírně pokročilá schopnost dorozumět se v anglickém jazyce.
Další vlastnosti a schopnosti: příjemné a bezkonfliktní vystupování, vysoké pracovní nasazení, loajalita.

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti se zaměřením na vývoj, výrobu a servis vědeckých a lékařských přístrojů především v oblasti molekulární biologie a genetiky, práce v mladém přátelském kolektivu, odpovídající platové ohodnocení.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 13. 8. 2014, 13:41

Obor
Ostatní
Plat
dohodou
Lokalita
Praha