Senior Developer/Analytik

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. - v České republice v současné době aktivně působíme v oblasti informačních technologií a podporujeme zákazníky v automobilovém průmyslu. Zaměřujeme se taktéž na vývoj softwaru dle požadavků zákazníka. V této oblasti patří mezi naše zákazníky jak mateřská společnost, tak i ostatní zahraniční společnosti. Dodáváme rozsáhlá, individuální a integrovaná řešení všech požadavků moderního IT včetně vývoje pro všechny nejběžnější mobilní platformy a následné maintenance a supportu.
Více informací naleznete na stránkách www.hud.cz.

Náplň práce:
- technická analýza, návrh architektury systémů
- analýza systémů a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní
- stanovení odhadů náročnosti realizace aplikací a systémů
- aplikace know-how a zkušeností s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech
- systémový návrh, vývoj a testování aplikací
- příprava, vývoj a tvorba technologických konceptů/prototypů aplikací
- správa a podpora aplikací
- tvorba systémové dokumentace
- všeobecná podpora projektů
- consulting, prezentace řešení a služeb zákazníkům
- implementace inovativních technologií u zákazníka
- příprava, zaškolení a training nových programátorů/konzultantů
- zvyšování know-how a efektivity vývojového týmu
Podpora spolupráce v rámci společnosti, zákazníků a dodavatelů

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- znalost technologií - .NET, ASP .NET
- znalost vývoje v C#
- znalost OOP, SOA (jako SOAP, REST, JSON, AJAX, …), relačních databází a LINQ
- schopnost efektivního a přesného vyjadřování
- vynikající komunikativní a prezentační dovednosti
Výhodou:
- znalost technologií JAVA
- znalost cloudových technologií (MS Azure)
- znalost technologií vývoje mobilních aplikací (iOS, Android, Win 8)
- znalost programovacích jazyků JAVA, Objective-C, C++
- anglický jazyk na úrovni B2

Nabízíme:
- spolupráce na mezinárodním projektu
- technický a jazykový rozvoj
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- sick day
- jazykové kurzy
- bonusy za věrnost
- poukázky pro volný čas, aj.
- platové ohodnocení 30 – 45.000 hrubého

Místo práce: Mladá Boleslav

Termín nástupu: ihned/dle dohody

V případě zaslání Vašeho životopisu naší společnosti souhlasíte se správou, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů, které poskytujete společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. jako správci osobních údajů. Dále souhlasíte s tím, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas poskytujete na dobu 5 let za účelem získání zaměstnání pro Vaší osobu v rozsahu nezbytném pro naplnění tohoto účelu.

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: personal@hud.cz

Platnost inzerátu končí 6. 4. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 6. 3. 2015, 12:58

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Mladá Boleslav

Další inzeráty s nálepkami:
ITx 405