Projektant – elektro (Světlá nad Sázavou)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AC TECHNOLOGIES s.r.o., která navrhuje a dodává technologické systémy pro čištění a filtraci spalin, redukci TZL a plynů ve spalinách, technologické systémy pro průmyslové odsávání, průmyslovou filtraci a odprášení, systémy mlžení a zkrápění a pneumatickou dopravu.
Více informací o společnosti naleznete na stránkách www.ac-t.cz.

Náplň práce:
- Vypracování technických návrhů a nabídek pro zákazníky společnosti ve spolupráci s jednotlivými odděleními společnosti.
- Zpracovává nabídky na jednoduché typové instalace VZT zařízení s filtrací. Podílí se na zpracování složitých netypizovaných nabídek zpracováváním kalkulací dílčích profesí, poptávkovou činností u subdodavatelů zařízení, zpracovává profesní podsoubory do celkové mozaiky nabídky ve spolupráci s vedením technického oddělení za metodické podpory.
- Dlouhodobě vypracovává portfolio subdodavatelů, se kterými bude společnost spolupracovat.
- Na základě poskytnuté podpory zvládne rozpočtování a zpracovávání rozpočtů v produktech např. RTS.
- Sleduje nové trendy technologií, spolupracuje na strategii společnosti v oblasti nových technologií.
- Spolupracuje s vedením společnosti a vedením technického oddělení na vypracovávání podnikových předpisů, databází a technických informací, podílí se na vytváření firemních standardů technických řešení, podílí se na zadáních pro ovládání technologických celků a na řízení technologických procesů dodaných zařízení a provozních celků, sleduje kvalitu projektovaných dílů a komponentů s ohledem na vysokou užitnou hodnotu a kvalitu nabízených, projektovaných a dodávaných technologických celků.
- Komunikace s našimi zahraničními partnery, spolupráce se zahraničními kolegy, plně komunikuje a poskytuje podporu vedení obchodu.
- Dále spolupráce s projekčními organizacemi, kontrola vypracované dokumentace, optimalizace, schvalovací proces s obchodním oddělením společnosti, technická jednání se subdodavateli a řešení technických problémů během realizační fáze.

Požadujeme:
- Min. SŠ (technické obory), VŠ výhodou
- Délka odborné praxe – minimálně 3 roky
- AutoCad, MS Project
- Čtení výkresů a dokumentace k projektu
- MS Office, stavební programy (CAD, MS Project, IPOS,..)
- Vyhláška 50/78 o odborné způsobilosti v elektrotechnice výhodou
- Zkušenost a praxe v projektování elektro a zprovoznění technologických zařízení
- ŘP B
- Časová flexibilita, aktivní komunikace, organizační schopnosti, samostatnost, kreativita, schopnost práce v týmu, preciznost, analytické schopnosti, schopnost vidět souvislosti, nadhled
- AJ - minimálně základní znalosti
- Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- Práce na HPP v mladém rozvíjejícím se dynamickém kolektivu
- Podílení se na implementaci vyspělých technologií v oboru
- Možnost seberealizace a rozvíjení znalostí v oboru
- Jazykový kurz AJ
- Týden dovolené navíc
- Aktivní spolupráce se zahraničními partnery
- Plnohodnotné vybavení kanceláře (notebook, mobil)
- Progresivní finanční ohodnocení
- Systém zaškolení a další vzdělávání

Místo práce: Světlá nad Sázavou

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@ac-t.cz

Platnost inzerátu končí 23. 5. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 23. 4. 2015, 13:41

Obor
Průmysl, Výroba a provoz
Plat
dohodou
Lokalita
Havlíčkův Brod

Další inzeráty s nálepkami:
technikx 715
elektrox 467
servisx 353
provozx 346