Programátor C++ (možné i pro absolventy)

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je malá společnost MP Orga, spol. s r.o., poskytující programové vybavení pro státní správu a výrobní firmy.

Náplň práce:
Spolupráce na údržbě a vývoji informačních systémů společnosti, komunikace se zákazníky.

Požadujeme:
VŠ, SŠ, možno i absolvent, MS Visual Studio, C++, PL/SQL, základní znalost AJ, všeobecná znalost MS Windows.

Nabízíme:
Práce na HPP v malém týmu, pružná pracovní doba, kursy AJ, odměny.

Místo práce: Brno

Termín nástupu: 1. 1. 2016

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: job@mporga.cz

Platnost inzerátu končí 24. 12. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 24. 11. 2015, 09:17

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj