Prodejce nových vozů KIA pro autosalon v Jihlavě

Autocentrum BUPI, s.r.o., rodinná firma. Firma se rozvíjí od roku 1990, prodej vozidel, servis, výkup. Více informací na www.autobupi.cz.

Náplň práce:
Prodej nových vozů, výkup ojetých vozů, samostatný prodejce, služební cesty málo, kreativní přístup, slušnost, vstřícnost, pracovitost, časová flexibilita.

Požadujeme:
Středoškolské – obchodní akademie, SŠ automobilní, VOŠ
Praxe v oboru prodeje motorových vozidel
Obchodní dovednosti
Bezchybná komunikace s klienty
Strategie vedení obchodního jednání
Naprosto slušné a korektní vystupování
Přehled o konkurenčních značkách a jejich modelech
Přehled o technických rozdílech jednotlivých značek
Aktivní přístup k práci, kreativita, schopnost samostatně a aktivně vyhledávat a získávat klienty
Znalost práce s PC, Caris, Word, Excel, ….
Znalost fleetového prodeje
Znalost práce s kalkulacemi leasingových společností
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost NJ ,AJ vítána
Časová flexibilita, nadšení pro obor, obchodní duch!!!!

Nabízíme:
Zajímavé pracovní místo v krajském městě, velkou míru samostatného řešení pracovních úkolů, příjemné pracovní prostředí, možnosti dalšího školení, podrobnosti o odměnách a pracovních prostředcích při osobním pohovoru.

Místo práce: Jihlava, Rantířovská 497

Termín nástupu: 1.6.2014

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis v českém jazyce s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 7. 5. 2014, 11:32

Obor
Auto-Moto, Obchod a cestovní ruch
Plat
dohodou
Lokalita
Jihlava

Další inzeráty s nálepkami:
prodejx 1387
obchodx 2575
autox 195
motox 73