Právník/právnička - vhodné i pro absolventy

VŠB–TUO dovršila v roce 2014 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 165 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TUO patří mezi špičkové technické univerzity v rámci ČR, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky.
Více informací naleznete na stránkách www.vsb.cz.

Náplň práce:
- právní poradenství v oblasti podpory výzkumu a vývoje (dle zákona č. 130/2002 Sb.)
- tvorba a kontrola dokumentů smluvní povahy
- poradenství v oblasti ochrany práv duševního vlastnictví a tvorba licenčních smluv
- konzultace při zadávání veřejných zakázek (dle zákona č. 137/2006 Sb.)
- konzultace k zákonu č. 320/2001 Sb.
- poradenství v oblasti správního práva a pracovního práva
- participace na tvorbě metodických dokumentů

Požadujeme:
- ukončené VŠ vzdělání v magisterském studijním programu - obor právo, vhodné i pro absolventy
- výborná znalost platných právních předpisů (zejména NOZ, ZOK a nav.)
- dobrá znalost práce s PC (MS Office)
- organizační a komunikační schopnosti (právní argumentace), samostatnost, spolehlivost a aktivní přístup k řešení problémů, logické a systematické myšlení, pečlivost, rozhodnost
- dobrá znalost AJ
- občanská bezúhonnost

Nabízíme:
Zajímavou a kreativní práci v oblasti podpory inovací a evropských projektů.

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: dohodou

Přihlášky doložené motivačním dopisem a životopisem zasílejte na emailovou adresu lucie.bestova@vsb.cz, nebo na adresu: VŠB-TUO, Centrum podpory inovací – útvar 9700, Ing. Lucie Bestová, 17. listopadu 15, 708 33 Ostrava-Poruba.
Do předmětu emailové zprávy nebo na obálku uvádějte prosím „VŘ na pozici Právník/právnička“. Dovolujeme si Vás upozornit, že osloveni budou jen uchazeči pozvaní k pohovoru.
Vytvořeno: 11. 11. 2014, 15:54

Obor
Právo
Plat
dohodou
Lokalita
Ostrava