Obchodní zástupce s AJ – vhodné i pro absolventy

EUROPEUM Praha a.s. je soukromá akciová společnost, která vznikla v roce 1993 za účasti zakládajících akcionářů České spořitelny, a.s., CALE AB (SE) a Q-EX, a.s. (SK). V současné době je společnost vlastněna jednou českou fyzickou osobou. Společnost využívá silný potenciál odborných znalostí, technologických možností a zkušeností. Na trhu se prosadila zejména orientací na špičkové výrobky a zařízení, seriózností při prodeji a velkým důrazem na kvalitní servis.
Společnost EUROPEUM Praha a.s. se během svého působení na trhu v České republice etablovala jako dodavatel špičkových zařízení a komplexních řešení pro bankovní sektor, veřejnou správu, obchodní řetězce, zdravotnictví a další oblasti hospodářského a veřejného života.
Společnost dodává zařízení jako vyvolávací systémy, digital signage, automatické recyklační pokladny, počítačky bankovek a mincí, třídičky bankovek a mincí, automatizovaná zařízení pro sběr mincí a bankovek, parkovací systémy a reklamní technické produkty.

Náplň práce:
- Marketing a prodej zařízení a techniky pro obchodní partnery z oblasti bankovnictví, veřejné správy, zdravotnictví, retailu atd.
- Evidence v rámci IS společnosti, spolupráce s ostatními zaměstnanci při realizaci projektů a obchodních případů.
- Obchodní zástupce je součástí týmu obchodního oddělení firmy, reportuje obchodnímu řediteli.

Požadujeme:
- Velmi dobré komunikační schopnosti a vystupování.
- Flexibilita a loajálnost.
- Aktivní znalost angličtiny (slovem i písmem).
- Znalost práce na PC, Windows, Office.
- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (ekonomické nebo technické).

Pozice je vhodná i pro absolventy škol.

Nabízíme:
- Stabilní společnost s více než 20 letou historií.
- Práce v příjemné atmosféře.
- Odpovídající zaškolení a profesní vzdělávání.
- Motivační složku mzdy.
- 5 týdnů dovolené.
- Mobilní telefon.
- Firemní notebook a software.
- Stravenky.
- Školení a osobní rozvoj.

Místo práce: Praha 4 – Modřany

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 28. 8. 2014, 12:19

Obor
Obchod a cestovní ruch, Marketing, reklama, média, Finance
Plat
0
Lokalita
Praha