Obchodní zástupce/distributor

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
Působíme na trhu odborné literatury již od roku 1996. Jsme ryze českou společností a zakladatelem je JUDr. Aleš Čeněk. Již mnoho let přibližujeme odbornou literaturu nejen vysokoškolským studentům, ale také odborné praxi. Úspěšně provozujeme knihkupectví v Praze, Plzni, Brně, Bratislavě a Trnavě. Specializujeme se na distribuci odborných publikací od nejrůznějších vydavatelství, a to pro Českou i Slovenskou republiku.

Náplň práce:
Pracovník je zodpovědný za profesionální péči o stávající i nové zákazníky, dopravu a zásobování vlastních poboček (Praha, Plzeň, Brno, SR), distribuci odborné literatury v rámci České republiky. Jeho klíčovým úkolem je zvyšování kvality a profesionality kontaktu se zákazníky.
Hlavní zodpovědnosti:
- zajišťuje péči o zákazníky tak, aby služby byly profesionální, včasné, kompletní (nabízí knižní novinky, kontroluje stav zásob u zákazníka, poskytuje aktuální informační servis o knižním trhu …),
- zabezpečuje pravidelné toky zboží (závoz zboží od odběratelů pro centrálu, rozvoz zboží zákazníkům, zásobování vlastních poboček),
- spolupodílí se na provozu centrálního skladu tak, aby byl efektivní (koordinace objednávek zboží do skladu, distribuce a rozvoz zákazníkům, pobočkám); neustále hledá možnosti zlepšení,
- pravidelně plánuje kapacity a sezónní události (prodejní akce, výstavy…).

Požadujeme:
- SŠ vzdělání,
- příjemné a profesionální vystupování,
- orientace na zákazníka, cit pro obchod,
- znalost distribučních požadavků v rámci maloobchodu,
- výborné komunikační schopnosti,
- velmi dobré plánovací a organizační dovednosti,
- schopnost vyhledávat nové příležitosti u stávajících i nových zákazníků,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Nabízíme:
- samostatnou a zajímavou práci,
- zázemí stabilní české společnosti,
- práci v kolektivu mladých lidí,
- možnost ovlivnit výši platu (motivační složka mzdy),
- firemní automobil, mobilní telefon, sezónní volno, stravenky…

Místo práce: Hl. m. Praha (centrála) + výjezdy do ostatních regionů (ČR a SR)

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: redakce.cintlova@alescenek.cz

Platnost inzerátu končí 25. 9. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 25. 8. 2015, 16:18

Obor
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Plat
0
Lokalita
Praha