MANIPULANT

NABÍZÍME VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO MANIPULANTA PRO ÚSPĚŠNOU LOGISTICKOU SPOLEČNOST.

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce ve skladové hale (manipulace se zbožím)
- jednoduché úkony na PC a skeneru
- řízení VZV

NABÍZÍME:
- MOŽNOST NADPRŮMĚRNÉHO VÝDĚLKU!
- práce pro muže i ženy, vhodné i pro OZP
- možnost získání platného oprávnění na VZV
- nadstandartní prémie, bonusy a příplatky
- zaměstnanecké výhody (možnost týdenních záloh - pro nové pracovníky záloha již po první odpracované směně, stravenky a další)
- zajištěné ubytování a doprava do / z práce
- stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti

POŽADAVKY:
- min. základní vzdělání
- praxi s řízením VZV
- flexibilitu
- základní znalost práce s PC
- spolehlivost, pracovitost
- výpis z rejstříků trestů (nevadí alimenty a zákaz řízení)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: BOR U TACHOVA.

ZÁJEMCI SE MOHOU HLÁSIT PROSTŘEDNICTVÍM ZASLÁNÉHO ŽIVOTOPISU NA E-MAIL: cvpl@bohemia-manscraft.cz, DO PŘEDMĚTU ZPRÁVY PROSÍME UVÁDĚT: Manipulant, kod P71539. PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE NA TEL.: 777 296 540 NEBO 777 038 479. PEVNÁ LINKA: 371 120 617.
Vytvořeno: 10. 6. 2015, 11:45

Bohemia Manscraft, spol. s r. o.

Nová Hospoda 20
34802 Bor u Tachova
607053507
www.bohemia-manscraft.cz
Obor
Doprava, Výroba a provoz, Průmysl
Referenční číslo
P71539
Plat
dohodou
Lokalita
Česká republika
Kontaktní osoba
Jakub Fišer

Telefon
607053507