MANAŽER/ KA RESTAURACE, FAST FOOD

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je SUBWAY® - mezinárodní řetězec restaurací typu fast food se zaměřením na zdravější životní styl.

Náplň práce:
Hlavní úlohou je zajištění vysoké úrovně služeb, analýza finančních výsledků, zajištění spokojenosti zákazníků a vysoké kvality jídel. Jako manažer poskytujete motivaci a vedení celému týmu restaurace a budete přimo zodpovědni za finanční výsledky a za úspěch při řízení provozu. Jste zodpovědni za podporu, zavádění a dodržování směrnic společnosti a za zavádění nových efektivních systémů. Vaší náplní práce je zejména nábor, školení, budování a rozvoj úspěšných týmů restaurací.

Pracovní náplň:
• zastoupení společnosti na profesionální úrovni
• prvotřídní zákaznický servis
• časová flexibilita, ochota pracovat večery, víkendy, svátky
• zodpovídá za výsledek a za dosažení prodejního cíle
• samostatně řídí marketingové projekty
• zodpovídá za nábor, motivaci, pracovní hodnocení a školení všech zaměstnanců podle směrnic společnosti
• zodpovídá za dosažení cíle při snižování nákladů
• zodpovídá za výsledek týdenních inventur zboží
• vypracovává měsíční zprávy pro vedení
• řídí provoz k řádnému plnění úklidových rozvrhů
• zodpovídá za funkčnost restauračního zařízení, udržuje vybavení restaurace v dobrém stavu, zajišťuje drobné stavební opravy
• koordinuje a vykonává dozor nad zaměstnanci tak, aby byly dodržovány normy zákaznických služeb, čistoty, přípravy pokrmů, bezpečnosti potravin

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání
• zkušenosti s řízením restaurace po dobu min. 24 měsíců na pozici asistent manažer nebo manažer
• výborné komunikační a organizační dovednosti
• schopnost samostatného myšlení a řešení problémů
• schopnost vedení příkladem
• vysoké pracovní nasazení
• osobní motivace a orientace na výsledek
• komunikativní znalost AJ a řidičský průkaz výhodou

Nabízíme:
• platové podmínky: 25000 Kč + pravidelné odměny + postupné zvyšování platu
• jiné: příjemné pracovní prostředí, pracovní zázemí zaměstnavatele, možnost účasti na mezinárodním školení, zajištění profesního růstu, příspěvky na stravu
• kariérní postup k dispozici: multiunit organizace s růstovým potenciálem

Místo práce: Praha 1

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: marcela@cefc.cz
Vytvořeno: 27. 9. 2013, 09:56

Obor
Obchod a cestovní ruch, Pohostinství
Plat
dohodou
Lokalita
Praha

Další inzeráty s nálepkami:
službyx 177
obchodx 2575