Konzultant ekonomického informačního systému

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je MAGION system, a. s. - dodavatel ekonomických informačních systémů.

Náplň práce:
Kontakt s uživateli systému. Řešení operativních požadavků uživatelů. Školení uživatelů.

Požadujeme:
VŠ vzdělání. Znalost problematiky mzdového účetnictví a personální práce, nebo ekonomiky a účetnictví, nebo problematiky spisové služby. Schopnost komunikace s uživateli a IT specialisty. Řidičský průkaz skupiny B. Orientace v IT technologiích, znalost databází (SQL jazyka) výhodou.

Nabízíme:
Možnost benefitů (telefon, automobil, notebook). Možnost vzdělávání. Odpovídající ohodnocení.

Místo práce: Vsetín

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu esvobodova@jobsystem.cz.
Vytvořeno: 10. 1. 2012, 16:03

Obor
Finance, Informační technologie
Plat
Dohodou
Lokalita
Vsetín

Další inzeráty s nálepkami:
ISx 22