Junior grafik / DTP operátor (vhodné i pro absolventy)

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost BONAVITA, spol. s r.o.

Náplň práce:
- samostatná grafická činnost
- grafické návrhy tiskovin, prezentací, grafik na reklamní předměty a reklamní kampaně
- DTP práce, předtisková příprava designů obalů výrobků
- komunikace s tiskárnami

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání (pozice vhodná pro absolventy)
- dobrá znalost práce v Adobe Ilustrator, InDesign, Photoshop (PODMÍNKOU!)
- znalost přípravy grafických dat do tisku (zejm. flexotisk a ofestový tisk)
- kreativní přístup
- manuální zručnost
- pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- loajalita ke společnosti
- zájem o design a reklamní tvorbu
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP
- inspirující a kreativní práce
- zázemí stabilní společnosti
- možnost pracovat pro známou značku cereální výživy
- služební mobilní telefon i k soukromým účelům
- mzda 22 000 Kč

Místo práce: Kunice - Vidovice

Termín nástupu: od 1. 8. 2015

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: ficl@bonavita.cz

Platnost inzerátu končí 3. 8. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 3. 7. 2015, 14:25

Obor
Marketing, reklama, média
Plat
0
Lokalita
Praha