IT pracovník

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je ZFP akademie, a.s. společnost je pořadatelem seminářů zaměřených na problematiku osobních financí, s evidencí více než sto osmdesát tisíc účastníků, a leader na trhu finančního zprostředkování v České republice, s obratem přesahujícím miliardu korun. V současnosti tvoří obchodní síť naší společnosti dvanáct samostatných regionálních struktur, čítajících přes čtyři tisíce profesionálních zprostředkovatelů zaměřených na retailovou klientelu, a dalších spolupracovníků. Hlavním cílem naší společnosti je šíření finanční gramotnosti občanů pomocí našeho vlastního produktu - vzdělávací akademie a zprostředkování finančních produktů prostřednictvím multilevelové sítě samospotřebitelů.

Náplň práce:
• evidence a řešení příchozích požadavků na helpdesk
• administrace reportů (nastavení práv)
• operativní a efektivní řešení připomínek k funkčnosti IS
• řešení technické podpory uživatelů aplikací vnitropodnikového IS
• správa SW Helios Orange (aktualizace, instalace, www.helios.eu)
• správa SW HELPDESK, SW SPRÁVCE IT (www.micossw.cz)
• řešení objednávek HW a SW
• správa uživatelů, e-mailů, majetku
• záloha databází a dat, archivaci (www.acronis.com)
• docházkový systém Alveno (dohled, aktualizace, www.alveno.cz)
• zajištění a provoz internetového připojení (firma, HRK)
• řešení standardních uživatelských problémů (nefunkční myš, tiskárna, MS Office, pomoc s aplikacemi)
• technická správa Extranetu, hledání možných vylepšení a technická podpora jeho uživatelů
• dálkovou diagnostiku problémů s aplikacemi a hledání řešení
• správu a rozvoj sítě (provoz systémové a bázové SW infrastruktury)

Požadujeme:
• znalost problematiky IT na úrovni podpory uživatelů (MS Windows, MS Office),
• znalost kancelářských aplikací a síťového prostředí
• znalost HTML, Javascript, CSS
• spolehlivost a pečlivost
• ochotu pomáhat
• proaktivní přístup
• anglický jazyk na úrovni porozumění manuálů a dokumentací

Další požadavky:
• Obchodní dovednosti – vyjednávání, přesvědčivá argumentace, námitky a jejich zvládnutí, rozvoj a budování stabilních vztahů s protistranou apod.
• Sebejistota, asertivita apod.
• ŘP skupiny B

Vítány jsou:
• zkušenost s Active Directory (Windows Server 2012)
• zkušenost s programem Teamviewer
• zkušenost s IceWarp mail serverem
• programování Excel VBA

Nabízíme:
• příspěvky zam. na PP a SŽP
• vzdělávání nejenom v oblasti IT
• stravenky v hodnotě 90Kč
• práce na HPP
• práce ve stabilní společnosti
• mzda: od 18.000,- Kč

Místo práce: Břeclav

Termín nástupu: 1. 1. 2015

Uzávěrka pro dodání žádostí a životopisů s fotografií je dne 7. 12. 2014 ve 14:00 hodin. K osobnímu pohovoru budete pozváni telefonicky nebo e-mailem. V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete profesní životopis s fotografií a motivační dopis na adresu společnosti (ZFP akademie, a.s., 17. listopadu 3112/12, 690 02 Břeclav) nebo na e-mailovou adresu vyberove.rizeni@zfpakademie.cz

Platnost inzerátu končí 7. 12. 2014. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 19. 11. 2014, 16:43

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj