Grafik

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost JIRI MODELS a.s. s více než 20letou historií, zaměřená na výrobky pro děti v licencích Walt Disney, Krtek, Hello Kitty a další. Stěžejní oblastí jsou nakladatelské projekty a doplňkový sortiment:
• Omalovánky, samolepkové knížky,
• Dětská razítka,
• Knížky,
• Magnety.

Náplň práce:
• Koordinace externích grafických studií a grafiků – nutné dobré komunikační dovednosti.
• Koordinace schvalovacích procesů s poskytovateli licencí probíhající v anglickém jazyce.
• Příprava a kontrola tiskových dat – pracujeme v Adobe programech.
• Kalkulace nákladů a cenové vyjednávání s dodavateli.
• Grafické návrhy (grafika orientovaná na děti).

Požadujeme:
• Vynikající znalost Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign (CS 4, 5, 6).
• Velmi dobré organizační schopnosti.
• Nutná znalost AJ - každodenní komunikace.
• Kreativní myšlení, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost.
• Znalost tiskových technologií.

Nabízíme:
• Netradiční práci v rámci jihočeského regionu.
• Dlouhodobý HPP postavený na vzájemné loajalitě a respektu.
• Zázemí stabilní úspěšné společnosti expandující na zahraniční trhy.
• Výborné technické zázemí.
• Motivující platové ohodnocení.
• Zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu.

Místo práce: Písek

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Vytvořeno: 11. 9. 2013, 10:24

Obor
Ostatní, Kultura a sport
Plat
0
Lokalita
Jihočeský kraj

Další inzeráty s nálepkami:
grafikx 28
designx 22