Elektromechanik, servisní technik zdravotnické techniky se znalostí AJ

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost DN FORMED Brno s.r.o., zaměřena na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fit centra.

Náplň práce:
- montáže, servis a kontroly elektrických, elektronických a mechanických systémů
- výjezdy k opravám a řešení servisních zásahů po celé ČR, nepravidelně Slovensko a Polsko
- specifikace náhradních dílů
- školení obsluhy obsluhujícího personálu
- měření elektrických veličin, vyhodnocení naměřených hodnot
- u pracovníka se po zaškolení předpokládá praktická dovednost řešení oprav a kontrol svěřených zařízení

Požadujeme:
- USO vzdělání elektrotechnického směru, nejlépe v oboru Zdravotnické a lékařské techniky
- pracovních znalý s vyšší kvalifikací pro práci v elektrotechnice dle vyhl.50/78 Sb. §6
- orientace v technické dokumentaci, elektrotechnických normách a zákonů
- AJ na středně dobré a vyšší úrovni
- znalost IT/IS systémů související s provozem zdravotnické a laboratorní techniky
- řidičský průkaz B
- preferujeme uchazeče s bydlištěm v Brně a okolí, popřípadě Jihomoravský kraj

Nabízíme:
- práce na plný úvazek
- technické zázemí firmy s historií
- podíl na hospodářském výsledku střediska
- produktové školení
- služební auto, mobilní telefon, notebook

Místo práce: ČR, nepravidelně SK a PL

Termín nástupu: dle dohody, možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 16. 3 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 16. 2. 2015, 10:46

Obor
Výroba a provoz, Průmysl, Zdravotnictví
Plat
dohodou
Lokalita
Jihomoravský kraj