Analytik, konzultant – Olomouc

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost OLTIS, s.r.o. Společnost se zaměřuje na poskytování služeb v oblasti informatiky, dopravy a logistiky. Nabízí softwarové řešení podnikových informačních systémů. Dále se zabývá rozšířením systémů o specializované nadstavby pokrývající oblast dopravní logistiky a technologie železniční dopravy.

Náplň práce:
Po zaškolení do problematiky spedice a logistiky se zapojíte do provozování a vývoje aplikací v této oblasti:
- Analýza požadavků zákazníků
- Návrh, vývoj a testování SW řešení
- Datové modelování a aplikační logika
- Navrhování a ověřování testovacích scénářů
- Komunikace s ostatními členy analytického a programátorského týmu
- Komunikace s klienty
- Zpracování uživatelské dokumentace

Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oblasti IT
- Znalost SQL jazyka a datového modelování
- Orientaci v IT technologiích a metodikách vývoje aplikací
- Zkušenost s objektovou analýzou
- Znalost MS Office
- Znalost UML jazyka
- Znalost anglického jazyka výhodou

Osobní předpoklady:
- Komunikativnost
- Algoritmické uvažování
- Schopnost pracovat v týmu
- Samostatnost a rozhodnost

Nabízíme:
- Zajímavou práci v perspektivní oblasti
- Spolupráci na mezinárodních projektech
- Možnost dalšího vzdělávaní a profesního růstu
- Příjemný kolektiv
- Zaměstnanecké výhody

Místo práce: Olomouc

Termín nástupu: Ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 20.12.2014. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 20. 11. 2014, 09:07

Obor
Informační technologie
Plat
0
Lokalita
Olomoucký kraj

Další inzeráty s nálepkami:
itx 405
isx 22