Administrátor systémů Microsoft

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AG COM, a.s.

Náplň práce:
- Systémová a technická podpora zákazníků a pracovníků společnosti
- Outsourcing a správa systémů, servisní činnost (24/7)
- Aktualizace a správa instalační a servisní dokumentace a provozních deníků

Požadujeme:
- SŠ, VŠ vzdělání technického směru
- Praxe v oboru minimálně 2 roky
- Zodpovědnost, samostatnost, velmi dobrá znalost problematiky serverových systémů Microsoft (WS2008 (R2), WS2012 (R2)) vč. řešení problémů (troubleshooting)
- Velmi dobrá znalost problematiky Active Directory a infrastrukturních služeb (DHCP, DNS, File Services, WSUS)
- Výborné komunikativní dovednosti směrem k zákazníkovi a k týmu
- Aktivní a zodpovědný přístup k řešení problémů – převzetí zodpovědnosti a rozhodnutí
- Analytické schopnosti a smysl pro detail
- Ochota učit se a vzdělávat v oboru
- Mobilita a flexibilita – řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat

Nabízíme:
- Zajímavou práci v progresivním oboru ve stabilní společnosti
- Podpora dalšího vzdělávání a profesního růstu
- Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Místo práce: Smiřice, výjezdy k zákazníkům primárně v Královehradeckém kraji

Termín nástupu: Dohodou, možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 21. 6. 2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Vytvořeno: 21. 5. 2015, 15:20

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Královehradecký kraj