Administrátor/správce sítě

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je LINDE + WIEMANN CZ, s.r.o., U Dráhy 1356, 289 22 Lysá nad Labem – výrobce lisovaných a svařovaných dílů a jejich modulů pro automobilový průmysl.

Náplň práce:
Administrace/ péče o síť firmy L+W, instalace a modifikace systémů Windows a podpora IT centrály při odstraňování problémů, administrace Hardware a Software systém Windows.

Požadujeme:
Vzdělání nebo studium v oblasti výpočetní techniky nebo vzdělání v oblasti elektroniky, odborné znalosti MS Office, odborné znalosti podnikové sítě a jejich komponentů, komunikativní znalosti AJ nebo NJ.

Nabízíme:
Optimálně vybavené pracoviště a zajímavou práci.

Místo práce: Lysá nad Labem

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz
Vytvořeno: 24. 5. 2013, 14:26

Obor
Informační technologie
Plat
dohodou
Lokalita
Nymburk