Administrátor(ka)/specialista(ka) veřejných zakázek

VŠB – TU Ostrava dovršila v roce 2013 jako pokračovatelka montánního učiliště, báňské akademie a Vysoké školy báňské v Příbrami 164 let své existence. Vědecká a výzkumná činnost je po výuce a vzdělávání druhou hlavní činností univerzity a má klíčový význam z hlediska úspěšného průběhu restrukturalizace Moravskoslezského kraje. VŠB-TU Ostrava patří mezi špičkové technické univerzity v České republice, jejichž vědecko-výzkumný a vývojový potenciál rozvíjí a vytváří důležitou součást inovačních aktivit Moravskoslezského kraje a České republiky. Více informací na www.vsb.cz.

Náplň práce:
Zajišťování administrativní agendy spojené s procesem realizace veřejných zakázek.

Požadujeme:
- preferována dobrá znalost zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a dalších souvisejících předpisech
- preferována praxe v oblasti zadávání veřejných zakázek, nejlépe pak v rámci programů EU
- preferována výborná znalost anglického jazyka
- uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
- preciznost a důslednost, tvůrčí schopnost k řešení problémů, ochota se dále vzdělávat
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- podílení se na realizaci prestižního projektu v Moravskoslezském kraji, projektu národního superpočítačového centra
- rozšiřování specifického know-how týkající se ZVZ v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu
- práci na hlavní, příp. i vedlejší pracovní poměr

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem na e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz, příp. je možné zaslání materiálů na adresu VŠ ústav IT4Innovations – útvar 9600 VŠB-TUO, 17. listopadu 2172/15, 708 33 Ostrava – Poruba; do předmětu emailové zprávy, či na obálku uvádějte „VŘ na pozici Administrátor(ka)/specialista(ka) veřejných zakázek“
Vytvořeno: 12. 7. 2013, 13:05

Obor
Státní správa, Administrativa
Plat
0
Lokalita
Moravskoslezský kraj
Pracovní poměr
Práce na HPP nebo VPP