Zdravotní laborant / laborantka - biochemie / hematologie - Ostrava

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je společnost AeskuLab - pomáhají lékařům lépe a rychleji uzdravovat, pacientům chránit jejich zdravější budoucnost. Po celé ČR provozují síť zdravotnických laboratoří s širokým spektrem laboratorních vyšetření. Jsou součástí mezinárodní sítě skupiny Unilabs.

Více informací o společnosti naleznete na www.aeskulab.cz.

Náplň práce:
• přípravu a zpracování biologického materiálu - biochemie a hematologie
• obsluhu laboratorní techniky
• práce s laboratorním informačním systémem
• práce v souladu s normou ČSN EN ISO 15189

Požadujeme:
• vystudovaného zdravotního laboranta/ku
• praxe v oboru klinické biochemie nebo hematologie je velkou výhodou
• svědomitost a pečlivost

Nabízíme:
• prima tým, který je sehraný a navzájem si pomáhá
• náborový příspěvek a kvartální bonusy
• podporujeme další vzdělávání v oboru
• stravenky, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance i pro rodinu, po zkušební době možnost výběru z dalších benefitů (příspěvek na sport, dovolenou, kulturu nebo možnost nákupu knih či zdravotních potřeb)
• 2 týdny dovolené navíc - celkem tedy 6 týdnů volna
• zázemí stabilní a dlouhodobě fungující společnosti
• pracovní doba pondělí - pátek, bez nočních směn a bez víkendů

Místo práce: Junácká 1077/110, Stará Bělá - Ostrava

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jiru.petra@aeskulab.cz nebo tel.: 225 994 320 - Petra Jírů.
Vytvořeno: 13. 5. 2021, 11:09

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
13000 Praha 3
Obor
Zdravotnictví
Plat
Lokalita
Moravskoslezský kraj