Zástupce vedoucího skladu - logistik

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost NOHEL GARDEN a.s., Budínek 86, 263 01 Dobříš – největší česká firma se zahrádkářským sortimentem zásobující všechny sítě marketů a supermarketů včetně nezávislého trhu v ČR a SR. Společnost byla založena v roce 1991.

Náplň práce:
• koordinace práce na jednotlivých úsecích skladu
• zajišťování rozdělení pracovních úkolů na jednotlivé podřízené
• řídit tým podřízených, zabezpečovat jejich motivaci a prostřednictvím hodnocení je stimulovat k vyšší výkonnosti
• plánování rozvoje podřízených, včetně zapracování nováčků
• sledování docházky a výkonu
• podílení se na interních projektech dle dlouhodobých plánů a zabezpečovat tak neustálé zlepšování a rozvoj
• kontrola a zodpovědnost za dodržování provozních předpisů
• dohlížení na dodržování zásad BOZP

Požadujeme:
• VŠ vzdělání v technickém oboru
• praxe na obdobné pozici 3 roky
• schopnost vést a motivovat tým podřízených
• technické a analytické myšlení
• znalost práce na PC
• morální a trestní bezúhonnost
• organizační schopnosti
• spolehlivost, iniciativu, odpovědnost a komunikativnost
• odolnost vůči stresu
• flexibilita

Nabízíme:
• práci v prostředí stabilní a rostoucí české společnosti
• zajímavou a tvořivou práci
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• mzdové hodnocení dle praxe, motivační program – roční odměny, výkonný bonus

Místo práce: Středočeský kraj

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: faktorova.jana@nohelgarden.cz. Informace na tel: 318 533 586 - paní Faktorová.

Platnost inzerátu končí 26. 4. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 26. 3. 2019, 15:01

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Středočeský kraj