Zástupce vedoucího skladu - 1 směna (až 32 000 Kč)

Zprostředkováváme personální inzerci pro našeho klienta, kterým je obchodně servisní společnost REMA TIP TOP INCO - CZ spol. s r.o. s celorepublikovou působností se sídlem v Brně, se zaměřením na prodej a servis technologie pro pneuservisy a autoservisy.

Náplň práce:
• příjem zboží na sklad, uskladnění a výdej zboží
• organizace přeprav zboží
• kontrola skladových zásob
• v době nepřítomnosti vedoucího skladu převzetí vedení skladového hospodářství

Požadujeme:
• vzdělání SOU/SŠ
• znalost AJ
• zkušenosti ze skladového hospodářství výhodou
• samostatnost, přesnost a loajálnost
• znalost práce na PC
• čistý rejstřík trestů
• ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme:
• zázemí silné stabilní společnosti
• jednosměnný provoz (po-čt 7:30-16:30hod., pá 7:30-14:00hod., so-ne-svátky NE)
• příplatek na stravování 60,- Kč denně
• Multisport karta
• mobilní firemní tarif bez rozdílu volání firemní/soukromé
• kurz výuky světového jazyka (pořádání nebo příspěvek)
• profesionální přístup vedoucích pracovníků
• odborné zaškolení s následných zvyšování odbornosti

Místo práce: Brno

Termín nástupu: možný ihned nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 9. 3. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.
Vytvořeno: 9. 2. 2021, 10:41

Obor
Doprava
Plat
Lokalita
Jihomoravský kraj